Nr katalogowy: 329

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 329

Abstrakcja, 1956

olej, płyta pilśniowa, 36 x 52 cm; sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1956