Władysław SERAFIN (1905-1988)
Nr katalogowy111
Morskie Oko
pastel, papier; 22,3 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin
sygn. l. d.: W Serafin
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)
Nr katalogowy114
Pokusa i zmory, ok. 1920
olej, papier; 48 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Georg MAJEWICZ (1897-1965)
Nr katalogowy118
Martwa natura ze słonecznikami
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: G. Majewicz
sygn. p. d.: G. Majewicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Nr katalogowy120
Żonkile w wazonie, ok. 1925
olej, tektura; 60,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Nr katalogowy124
Kościuszko prowadzi kosynierów do ataku - Kościuszko pod Racławicami, 1924
olej, płótno; 116,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
Cena wywoławcza.
190 000 zł
140 000 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Nr katalogowy125
Żołnierz na koniu, 1927
olej, płótno naklejone na tekturę, 36 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cz. Wasilewski/ 1927
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Nr katalogowy126
Polowanie par force, ok. 1960
olej, płótno; 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak
sygn. p. d.: M. Krzyżak
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 500 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy130
Hucuł na koniu
olej, tektura, 65,5 x 91 cm;
sygn. l. d.: FPautsch
sygn. l. d.: FPautsch
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Nr katalogowy132
Półakt modelki w berecie, ok. 1925
olej, płótno; 80 x 65 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
54 000 zł
70 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy134
Księżycowa noc, lata 60. XX w.
olej, płótno; 59,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Leszek STAŃKO (1925-2011)
Nr katalogowy135
Pejzaż zimowy górski
olej, tektura; 22,3 x 31,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO;
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO;
Cena wywoławcza.
2 900 zł
3 300 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy137
Zachód słońca nad wodą i lasem, ok. 1970
olej, płyta; 71 x 58 cm;
sygn. p. d.: W KORECKI
sygn. p. d.: W KORECKI
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wacław ŻABOKLICKI (1879-1959)
Nr katalogowy140
Wydmy - Pejzaż nadmorski z drzewami, 1930
olej, sklejka; 71 x 100 cm;
sygn. l. d.: WŻaboklicki / 1930 (ostatnia cyfra słabo czytelna)
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy142
Capri
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn., dat. i opis l. d.: F. M. Wygrzywalski / Isola Capri
Cena wywoławcza.
26 000 zł
20 000 zł
Abraham BEHRMANN (1876-1942)
Nr katalogowy143
Kazimierz Dolny. Panorama miasta
w zakolu rzeki, ok. 1930
olej, płótno; 61 x 81 cm;
olej, płótno; 61 x 81 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
10 000 zł
Bronisław JAMONTT (1886-1957)
Nr katalogowy144
Cerkiewka, 1943
tempera, tektura; 26 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Br Jamontt 1943
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy146
Zaloty
olej, tektura; 75 x 98 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy149
Chrystus w koronie cierniowej - szkic
olej, tektura, 34,5 x 25,5 cm;
sygn. l.d.: J Malczewski
sygn. l.d.: J Malczewski
Cena wywoławcza.
45 000 zł
41 000 zł
Marie WIEGMANN (1826-1893)
Nr katalogowy151
Otto von Dewitz
olej, płótno, 73 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Marie Wiegmann
sygn. p. d.: Marie Wiegmann
Cena wywoławcza.
5 800 zł
Malarz nieokreślony polski (XVIII w.)
Nr katalogowy153
Jan Kalkstein i Marianna z Bromirskich Kalsteinowa - para portretów, 1786
olej, płótno; 75 x 62 cm;
na odwrocie XIX-wieczne nalepki
z odręcznym opisem portretowanych
Cena wywoławcza.
16 000 zł