Nr katalogowy: 140

Wacław ŻABOKLICKI (1879-1959)

Nr katalogowy: 140

Wydmy - Pejzaż nadmorski z drzewami, 1930

olej, sklejka; 71 x 100 cm;
sygn. l. d.: WŻaboklicki / 1930 (ostatnia cyfra słabo czytelna)