Nr katalogowy: 139

Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)

Nr katalogowy: 139

Studium pejzażowe z chatą i drzewami, lata 70. - 80. XIX w.

olej, papier naklejony na płótno; 24 x 41,2 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Wilkiewicz [sic!]