Nr katalogowy: 117

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

Nr katalogowy: 117

Dziewczynka z Capri - Sielanka włoska, lata 90. XIX w. (?)

olej, płótno dublowane; 32,5 x 24 cm;
sygn. i opis l. d.: M. Trębacz / Capri