Nr katalogowy: 143

Abraham BEHRMANN (1876-1942)

Nr katalogowy: 143

Kazimierz Dolny. Panorama miasta

w zakolu rzeki, ok. 1930
olej, płótno; 61 x 81 cm;
Cena oferowana 10 000 zł