Nr katalogowy: 116

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 116

Św. Cecylia, 1938

olej, tektura; 70 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Batowski/ 1938