Nr katalogowy: 150

Louis MARCOUSSIS- Ludwik K.Markus (1878-1941)

Nr katalogowy: 150

Le violon (Skrzypce)

olej, piasek, płótno; 82 x 58,5 cm;
sygn. pośrodku u dołu: Marcoussis;