Nr katalogowy: 155

Malarz nieokreślony (XVII w.)

Nr katalogowy: 155

Ostatnia wieczerza

olej, płótno naklejone na deskę;
125 x 90 cm (zamknięte łukiem);
w oryginalnej ramie