Nr katalogowy: 142

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 142

Capri

olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn., dat. i opis l. d.: F. M. Wygrzywalski / Isola Capri
Cena oferowana 20 000 zł