Nr katalogowy: 153

Malarz nieokreślony polski (XVIII w.)

Nr katalogowy: 153

Jan Kalkstein i Marianna z Bromirskich Kalsteinowa - para portretów, 1786

olej, płótno; 75 x 62 cm;
na odwrocie XIX-wieczne nalepki
z odręcznym opisem portretowanych