Nr katalogowy: 157

Witold PRUSZKOWSKI (1846-1896) - przypisywany

Nr katalogowy: 157

Błogosławieństwo matki, 1877

olej, płótno; 211 x 95,5 cm;
napis p. d.: W. Pruszkowski 1877