Hubert SALENTIN (1822-1910)
Nr katalogowy178
W jesienny dzień, 1897
olej, płótno; 70,5 x 88,5 cm;
sygn. p. d.: Hubert Salentin / Dusseldorf 1897
Cena wywoławcza.
15 000 zł
A. JAGER (XIX w.)
Nr katalogowy180
Tristan i Izolda, 1875
olej, płótno; 130,5 x 103 cm;
sygn. l. d.: A. Jager 1875
sygn. l. d.: A. Jager 1875
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony (XVII/XVIII w.)
Nr katalogowy182
W łaźni
olej, płótno dublowane;
36 x 46,5 cm
36 x 46,5 cm
Cena wywoławcza.
4 500 zł
184
Ikona karpacka (łemkowska?) - Archanioł Michał
olej, deska; 107 x 78 cm;
Małopolska Wschodnia, XVII w.
Małopolska Wschodnia, XVII w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
5 000 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Nr katalogowy186
Mistyczny pokarm
olej, płótno dublowane; 123,5 x 101 cm
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Nr katalogowy188
Portret Carla Senitza
olej, płótno dublowane; 85 x 67 cm;
l. d. opis: Carl Willhelm von / Senitz Erbhan un ... / 1719
Cena wywoławcza.
6 000 zł
201
Główka barokowego amorka
drewno polichromowane, złocone;
wys. 17 cm, szer. 24 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.
wys. 17 cm, szer. 24 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
203
Święty Krzysztof
drewno polichromowane, wys. 46 cm [ubytki polichromii];
Lwów?, ok. poł. XVIII w.
Lwów?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
205
Madonna z Dzieciątkiem w manierze średniowiecznych Pięknych Madonn
drewno, polichromowane, złocenia; wys. 69 cm;
XX w.
XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
4 700 zł
Antonio CANOVA (1757-1822) - według
Nr katalogowy209
Czytające dziecko
alabaster, wys. 45 cm (całości),
od frontu na książce napis: ANTONIO CANOVA / 1800
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Nr katalogowy301
Nic - Coś, 2014
litografia, płótno; 45 x 55 cm;
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Magdalena HANYSZ-STEFAŃSKA (ur. 1970)
Nr katalogowy303
Mężczyźni, 1992
linoryt kolorowy, papier;
64,2 x 48 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy305
Erotango, 2008
linoryt, monotypia, flamaster, papier;
46 x 33,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy307
Niewinność, 1971
ołówek, papier; 17,8 x 21,9 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ 71 / Gniew (? - słabo czytelne);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 800 zł
Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy309
Przetwory słów, 1968
piórko, tusz, papier; 31 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WK 68
sygn. i dat. p. d.: WK 68
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Nr katalogowy310
Kompozycja surrealistyczna, 1948/49
piórko, tusz, tusz lawowany, papier; 28,5 x 24,5 cm;
sygn. l. d.: E.Rosenstein
sygn. l. d.: E.Rosenstein
Cena wywoławcza.
1 300 zł
2 200 zł
Piotr SZMITKE (1955-2013)
Nr katalogowy311
Kompozycje
technika własna (plastik, cienkopis czarny, gwasz?/kreda?);
31,5 x 34 cm, 20 x 29 cm
31,5 x 34 cm, 20 x 29 cm
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Andrzej STOPKA (1904-1973)
Nr katalogowy313
Żyrafa - projekt do przedstawienia Cyrk Tarabumba, 1945
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier jasnobrązowy;
17,5 x 11 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
700 zł
Irena LORENTOWICZ (1908-1985)
Nr katalogowy315
Projeków kostiumów - 5 sztuk, przed 1957?
ołówek, gwasz, papier; format zróżnicowany;
20 x 13 cm; 8 x 13 cm; 27,3 x 29 cm; 33 x 24,5 cm; 29,2 x 13 cm;
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy401
Jaworzynka, 1951
gwasz, papier; 31 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jaworzynka/ mbog 51
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Nr katalogowy406
Wywłoczki - preludium jesienne - Obraz 2330, 1998
olej, płyta; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: DUDA GRACZ 2330/ 98.
Cena wywoławcza.
36 000 zł
36 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy408
Martwa natura ze skrzypcami, 1946
olej, tektura; 47,5 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: m.bog 46, poniżej dedykacja autorska ?
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 800 zł