Nr katalogowy: 178

Hubert SALENTIN (1822-1910)

Nr katalogowy: 178

W jesienny dzień, 1897

olej, płótno; 70,5 x 88,5 cm;
sygn. p. d.: Hubert Salentin / Dusseldorf 1897