Nr katalogowy: 184

Nr katalogowy: 184

Ikona karpacka (łemkowska?) - Archanioł Michał

olej, deska; 107 x 78 cm;
Małopolska Wschodnia, XVII w.
Cena sprzedaży 5 000 zł