Nr katalogowy: 314

Otto AXER (1906-1983)

Nr katalogowy: 314

Projekt kostiumu - Złoty kontusz

akwarela, ołówek, papier; 24 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. przy prawej krawędzi: oaxer