Nr katalogowy: 406

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 406

Wywłoczki - preludium jesienne - Obraz 2330, 1998

olej, płyta; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: DUDA GRACZ 2330/ 98.
Cena sprzedaży 36 000 zł