Nr katalogowy: 188

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 188

Portret Carla Senitza

olej, płótno dublowane; 85 x 67 cm;
l. d. opis: Carl Willhelm von / Senitz Erbhan un ... / 1719