Nr katalogowy: 189

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 189

Nimfa z pasterzem

olej, tektura, 46,5 x 60 cm;
na odwrocie napis: Titianus Vecelli / pinx. Fuchs