Nr katalogowy: 207

W. GONTARCZYK (XX w.)

Nr katalogowy: 207

Figurka chłopczyka, ok. 1930

brąz patynowany; wys. 21,5 cm;
sygn. z tyłu: W. GONTARCZYK / WARSZAWA