Nr katalogowy: 179

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 179

Nieoczekiwane spotkanie, ok. 1900

olej, płótno dublowane; 53 x 77 cm;
sygn. u dołu: I. Moniuszko (słabo czytelnie)