Nr katalogowy: 408

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 408

Martwa natura ze skrzypcami, 1946

olej, tektura; 47,5 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: m.bog 46, poniżej dedykacja autorska ?
Cena oferowana 4 800 zł