Nr katalogowy: 302

Paweł WEINREB (ur. 1978)

Nr katalogowy: 302

Dama w trawie, 2012

litografia barwna, papier Hahnemu¨hle (300 g); 39 x 50 cm;
sygn. ołówkiem u dołu: I/I - DAMA W TRAWIE- WEINREB 2012