Nr katalogowy: 209

Auguste MOREAU (1834-1917)

Nr katalogowy: 209

Chłopiec z ptaszkami

stop metali, 75 cm (z kamienną podstawą);
sygn. na podstawie: Aug. Moreau; k. XX w.