Nr katalogowy: 201

Józef STELIGA, XX/XXI w.

Nr katalogowy: 201

Muzycy góralscy - płaskorzeźba, lata 70. XX w.

drewno; 86 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: Steliga / Zakopane