Nr katalogowy: 202

Józef STELIGA, XX/XXI w.

Nr katalogowy: 202

Macierzyństwo - płaskorzeźba, 1977

drewno; 77,5 x 38 cm,
sygn. na odwrocie: Steliga/ 77
Cena oferowana 1 400 zł