Nr katalogowy: 217

Rzeźbiarz nieokreślony, francuski, XIX w.

Nr katalogowy: 217

Plakieta satyryczna - Podatek na psy, ok. 1890

brąz, oprawa drewniana;
17 x 10 cm (wymiar plakiety)