Józef BRANDT (1841-1915) - według
Nr katalogowy1
Modlitwa, 1896
fotograwiura, papier;
56,5 x 88,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. drukiem p. d.: Józef Brandt / z Warszawy;
Cena wywoławcza.
800 zł
Juliusz KOSSAK (1824-1899) - według
Nr katalogowy3
Wjazd cesarza Franciszka Józefa do Krakowa, ok. 1890
chromolitografia, papier; 47 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: Juliusz Kossak
/ 1880. / Seitz Wadsbeck chrom.
Cena wywoławcza.
500 zł
480 zł
Luigi ROSSINI (1790-1857)
Nr katalogowy5
Willa w Tivoli, 1825
miedzioryt, papier; 43 x 53,5 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d.: Rossini dis. e. Inc. p. d.: Roma 1825
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919) - według
Nr katalogowy7
Gabrielle z różą
litografia barwna, papier czerpany (Arches);
65 x 47 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Renoir (faksymile)
65 x 47 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
800 zł
Leonor FINI (1908-1996)
Nr katalogowy9
Dzikuska
druk artystyczny, papier; 75 x 51,5 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): Leonor Fini
oraz sucha pieczęć,
oraz sucha pieczęć,
Cena wywoławcza.
900 zł
900 zł
Gustaw ROGALSKI (1887-1939)
Nr katalogowy10
Album karykatur 1914-1928 Marszałka J. Piłsudskiego: na pamiątkę dziesięciolecia 1918-1928 niepodległości Polski
litografia, papier; ok. 33 x 26 cm (w świetle oprawy);
Zbiór 10 prac w tece z okładką.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 600 zł
Henryk BERLEWI (1894-1967)
Nr katalogowy11
Akt, 1922 (odbitka późniejsza)
litografia, papier; 60 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. w obrębie kompozycji: H. BERLEWI 1922
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy13
Widok na pałacyk, ok. 1910
kredka, papier;
15,7 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 400 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy15
Portret
węgiel, papier żeberkowy; 51 x 69 cm;
sygn. p. d. nieczytelnie
sygn. p. d. nieczytelnie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)
Nr katalogowy101
Przed kościołem, ok. 1930
akwarela, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Gibiński
sygn. l. d.: St. Gibiński
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)
Nr katalogowy103
Pejzaż z brzozami
akwarela, gwasz, papier;
44 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Groszang.
sygn. p. d.: Groszang.
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy105
Nad stawem, 1960
akwarela, papier; 22 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Leon CHWISTEK (1884-1944)
Nr katalogowy107
Henryk Balka dyrygent Teatru Lwowskiego - szkic
na odwrocie zarys do portretu H. Balki
olej, sklejka; 62,5 x 51,5 cm;
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy108
Zima w Nieświeżu
akwarela, gwasz, papier;
25,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: jFałat / Nieśwież
Cena wywoławcza.
19 000 zł
16 000 zł
Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy109
Jankiel, ok. 1890
olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad
sygn. p. d.: Bieszczad
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy111
Maćko Dobrzyński karmiący króliki, ok. 1890
sygn. p. d.: Bieszczad
sygn. p. d.: Bieszczad
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy113
Samotne drzewo
olej, płótno; 59,5 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza.
56 000 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy115
Nimfa na skałach morskich
olej, sklejka; 48 x 64 cm;
sygn. l. d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy117
Astry, ok. 1930
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
sygn. z lewej: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy119
Martwa natura z wazonem bzów
olej, sklejka; 68 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Nr katalogowy120
Sad w Kalwarii, 1904
olej, tektura; 13 x 21 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
11 500 zł
8 500 zł
Zygmunt MENKES (1896-1986)
Nr katalogowy121
Anemony, ok. 1920
olej, płótno; 55,5 x 38 cm;
sygn. ryta p. d.: Menkes
sygn. ryta p. d.: Menkes
Cena wywoławcza.
50 000 zł
39 000 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy123
Portret
olej, płótno; 83 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: j. Hrynkowski;
sygn. p. d.: j. Hrynkowski;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy125
Portret kobiety, ok. 1910
olej, płótno; 93 x 61 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Nr katalogowy127
Akt siedzącej kobiety, ok. 1920
olej, płótno; 80 x 52 cm;
sygn. p. d.: WW;
sygn. p. d.: WW;
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)
Nr katalogowy129
Motyw wiejski
olej, płótno naklejone na sklejkę; 36 x 55 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)
Nr katalogowy130
Ułan i dziewczyna
olej, płótno; 68 x 55 cm;
sygn. u dołu: Cz. Moniuszko (częściowo zatarte)
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 500 zł
Władysław RUTKOWSKI-BOŃCZA (ok. 1840-1905)
Nr katalogowy131
Powrót z kościoła, 1902
olej, płótno; 76 x 122 cm;
sygn. i dat. p. d.: WŁADYSŁAW. B. RUTKOWSKI / 1902.
Cena wywoławcza.
26 000 zł
24 000 zł