Nr katalogowy: 102

Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 102

Pejzaż rzymski

akwarela, tektura; 8,5 x 11,5 cm;
sygn. l.d.: B. RYCHTER-JANOWSKA