Nr katalogowy: 128

Emil LINDEMAN (1864-ok. 1945)

Nr katalogowy: 128

Pejzaż z dworkiem, ok. 1900

olej, płótno; 50 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: Emil Lindeman