Nr katalogowy: 121

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 121

Anemony, ok. 1920

olej, płótno; 55,5 x 38 cm;
sygn. ryta p. d.: Menkes
Cena oferowana 39 000 zł