Nr katalogowy: 110

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Nr katalogowy: 110

Rejent, ok. 1890

olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad