Nr katalogowy: 124

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

Nr katalogowy: 124

Portret żony na niebieskim tle, 1936-37

olej, płótno, 81,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: Ebiche