Nr katalogowy: 130

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 130

Ułan i dziewczyna

olej, płótno; 68 x 55 cm;
sygn. u dołu: Cz. Moniuszko (częściowo zatarte)
Cena sprzedaży 3 500 zł