Nr katalogowy: 122

Janina SUANSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

Nr katalogowy: 122

Obraz dwustronny:

Powrót z pola, ok. 1950
Portret kobiety w czerwonej sukni, przed 1948
olej, płótno; 90 x 71,5 cm;