Nr katalogowy: 7

Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919) - według

Nr katalogowy: 7

Gabrielle z różą

litografia barwna, papier czerpany (Arches);
65 x 47 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Renoir (faksymile)