Nr katalogowy: 132

Jarosław Roman HEGER (1909-1993)

Nr katalogowy: 132

Pejzaż z mostem - Asyż, 1938

olej, płótno; 49,5 x 54,5 cm;
na odwrocie dolepiona kartka papieru
z potwierdzeniem autentyczności