Józef BRANDT (1841-1915) - według

1
Modlitwa, 1896 fotograwiura, papier;
56,5 x 88,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. drukiem p. d.: Józef Brandt / z Warszawy;
Cena wywoławcza. 800 zł

Jan BUŁHAK (1876-1950)

2
Dziewczyna - typy ludzkie fotografia czarno-biała, brom, papier; 14,2 x 10,2 cm;
sygn. suchy tłok p. d.: JAN BUŁHAK / WARSZAWA
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Juliusz KOSSAK (1824-1899) - według

3
Wjazd cesarza Franciszka Józefa do Krakowa, ok. 1890 chromolitografia, papier; 47 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: Juliusz Kossak
/ 1880. / Seitz Wadsbeck chrom.
Cena wywoławcza. 500 zł
Cena oferowana 480 zł

I. B. MICHEL & William LENCY

4
Henryk VI wyruszający na polowanie - scena z 3 części Henryka VI Williama Shakespeare'a William MILLER (1796-1882) - według
akwatinta, akwaforta, papier;
44 x 60 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Luigi ROSSINI (1790-1857)

5
Willa w Tivoli, 1825 miedzioryt, papier; 43 x 53,5 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d.: Rossini dis. e. Inc. p. d.: Roma 1825
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Luigi ROSSINI (1790-1857)

6
Wejście do Colosseum Simone POMARDI (1760-1830) - według
miedzioryt, papier; 36 x 46,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919) - według

7
Gabrielle z różą litografia barwna, papier czerpany (Arches);
65 x 47 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Renoir (faksymile)
Cena wywoławcza. 800 zł

8
Bukiet kwiatów w wazonie litografia barwna, papier czerpany (Arches / France);
65 x 48 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 800 zł

Leonor FINI (1908-1996)

9
Dzikuska druk artystyczny, papier; 75 x 51,5 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): Leonor Fini
oraz sucha pieczęć,
Cena wywoławcza. 900 zł
Cena sprzedaży 900 zł

Gustaw ROGALSKI (1887-1939)

10
Album karykatur 1914-1928 Marszałka J. Piłsudskiego: na pamiątkę dziesięciolecia 1918-1928 niepodległości Polski litografia, papier; ok. 33 x 26 cm (w świetle oprawy);
Zbiór 10 prac w tece z okładką.
Cena wywoławcza. 1 600 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

Henryk BERLEWI (1894-1967)

11
Akt, 1922 (odbitka późniejsza) litografia, papier; 60 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. w obrębie kompozycji: H. BERLEWI 1922
Cena wywoławcza. 5 000 zł

12
Autoportret tusz, papier; 39 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW;
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

13
Widok na pałacyk, ok. 1910 kredka, papier;
15,7 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena oferowana 1 400 zł

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

14
Ucztujący mnisi - ilustracja do dzieła Juliusza Słowackiego „Preliminaria peregrynacji do Ziemi Świętej j. o. księcia Radziwiłła tusz lawowany, piórko, akwarela, papier;
27 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

15
Portret węgiel, papier żeberkowy; 51 x 69 cm;
sygn. p. d. nieczytelnie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

16
Głowa Madonny - szkic rzeźby gotyckiej, 1911 ołówek, papier; 32,5 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wiedeń 1911 / St. Żuraw.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

101
Przed kościołem, ok. 1930 akwarela, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Gibiński
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)

102
Pejzaż rzymski akwarela, tektura; 8,5 x 11,5 cm;
sygn. l.d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)

103
Pejzaż z brzozami akwarela, gwasz, papier;
44 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Groszang.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

104
Nad morzem - z cyklu: Świnoujście, 1972 ołówek, akwarela, papier;
28 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. (ołówkiem): JanCybis 72
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

105
Nad stawem, 1960 akwarela, papier; 22 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Andrzej GRABOWSKI (XX w.)

106
Para panneau dekoracyjnych akwarela, papier; 99 x 33 cm;
sygn. p. d.: A. Grabowski (każda)
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Leon CHWISTEK (1884-1944)

107
Henryk Balka dyrygent Teatru Lwowskiego - szkic na odwrocie zarys do portretu H. Balki
olej, sklejka; 62,5 x 51,5 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

108
Zima w Nieświeżu akwarela, gwasz, papier;
25,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: jFałat / Nieśwież
Cena wywoławcza. 19 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

109
Jankiel, ok. 1890 olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

110
Rejent, ok. 1890 olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

111
Maćko Dobrzyński karmiący króliki, ok. 1890 olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

112
Klucznik Gerwazy, ok. 1880 olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

113
Samotne drzewo olej, płótno; 59,5 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza. 56 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

114
Zachód słońca nad morzem, ok. 1930 olej, tektura; 50 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

115
Nimfa na skałach morskich olej, sklejka; 48 x 64 cm;
sygn. l. d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jakub ZUCKER (1900-1981)

116
Kwiaty w wazonie olej, płótno; 55 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

117
Astry, ok. 1930 olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

118
Tulipany olej, tektura; 49,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

119
Martwa natura z wazonem bzów olej, sklejka; 68 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza. 8 900 zł

120
Sad w Kalwarii, 1904 olej, tektura; 13 x 21 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 11 500 zł
Cena oferowana 8 500 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

121
Anemony, ok. 1920 olej, płótno; 55,5 x 38 cm;
sygn. ryta p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 50 000 zł
Cena oferowana 39 000 zł

Janina SUANSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

122
Obraz dwustronny: Powrót z pola, ok. 1950
Portret kobiety w czerwonej sukni, przed 1948
olej, płótno; 90 x 71,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

123
Portret olej, płótno; 83 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: j. Hrynkowski;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

124
Portret żony na niebieskim tle, 1936-37 olej, płótno, 81,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

125
Portret kobiety, ok. 1910 olej, płótno; 93 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

126
Akt, ok. 1915 olej, płyta; 99 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Kamocki
Cena wywoławcza. 4 500 zł

127
Akt siedzącej kobiety, ok. 1920 olej, płótno; 80 x 52 cm;
sygn. p. d.: WW;
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Emil LINDEMAN (1864-ok. 1945)

128
Pejzaż z dworkiem, ok. 1900 olej, płótno; 50 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: Emil Lindeman
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

129
Motyw wiejski olej, płótno naklejone na sklejkę; 36 x 55 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

130
Ułan i dziewczyna olej, płótno; 68 x 55 cm;
sygn. u dołu: Cz. Moniuszko (częściowo zatarte)
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł

Władysław RUTKOWSKI-BOŃCZA (ok. 1840-1905)

131
Powrót z kościoła, 1902 olej, płótno; 76 x 122 cm;
sygn. i dat. p. d.: WŁADYSŁAW. B. RUTKOWSKI / 1902.
Cena wywoławcza. 26 000 zł
Cena oferowana 24 000 zł

Jarosław Roman HEGER (1909-1993)

132
Pejzaż z mostem - Asyż, 1938 olej, płótno; 49,5 x 54,5 cm;
na odwrocie dolepiona kartka papieru
z potwierdzeniem autentyczności
Cena wywoławcza. 10 000 zł