Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)
Nr katalogowy137
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: St. Ordyńska
sygn. p. d.: St. Ordyńska
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Nr katalogowy140
Sanna, lata 20. XX w.
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Nr katalogowy143
Stary Hucuł - Znachor z Mikuliczyna, 1937
olej, płótno; 151,5 x 131 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wład Jarocki 1937 / Mikuliczyn
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Nr katalogowy145
Syn marnotrawny
olej, płótno; 151,5 x 130,5 cm;
sygn. l. d.: Wład Jarocki
sygn. l. d.: Wład Jarocki
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Abraham NEUMANN (1873-1942)
Nr katalogowy150
Pejzaż z drogą
olej, płótno; 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: A. Neuman
sygn. l. d.: A. Neuman
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jerzy MAKAREWICZ (1907-1944)
Nr katalogowy155
Widok miejski
[praca dwustronna]
olej, sklejka, 57 x 69 cm;
olej, sklejka, 57 x 69 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Grzegorz MENDOLY (1898-1966)
Nr katalogowy158
Cyganka, 1937
olej, płótno; 50 x 35 cm;
sygn. i dat. p. g.: G. Mendoly / 1937
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841-1905)
Nr katalogowy161
Pozew sądowy - Protazy, 1870
olej, płótno; 95 x 58 cm;
sygn. dat i opis l. d.:
Walery Eliasz R. / w Krakowie / 1870
sygn. dat i opis l. d.:
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jan WOJNAROWSKI (1815 - ?)
Nr katalogowy164
Portret Generała Stanisława Wodzickiego
olej, płótno; 112,5 x 89 cm.
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Adolf STADEMANN (1824-1895)
Nr katalogowy166
Zachód słońca
olej, deska; 26 x 35 cm;
sygn. p. d.: A. Stademann
sygn. p. d.: A. Stademann
Cena wywoławcza.
20 000 zł
A. GENNAY, XX w.
Nr katalogowy201
Popiersie kobiety
alabaster, podstawa marmurowa wys. 38 cm;
sygn. na odwrocie: A. Gennay; Włochy, I poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
203
Kobieta grająca w kości
brąz złocony, podstawa kamienna; wys. całości 24 cm;
Francja?, k. XX w.
Francja?, k. XX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
205
Ramka barokowa
drewno, złocone; 35 x 33 cm.
Polska; I poł. XVIII w.
Polska; I poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
207
Krucyfiks
drewno, polichromowane, czernione; 83,5 x 45,5 cm;
Polska Południowa, wyrób cechowy, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Nr katalogowy302
Zwariowany młyn, 2003
litografia, papier;
61,5 x 72,5 cm (wymiar arkusza)
Cena wywoławcza.
1 000 zł