Nr katalogowy: 160

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 160

Poranek przy czarnej kawie, 1913

olej, płótno; 94 x 134 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Winterowski / Lwów 1913