Nr katalogowy: 201

A. GENNAY, XX w.

Nr katalogowy: 201

Popiersie kobiety

alabaster, podstawa marmurowa wys. 38 cm;
sygn. na odwrocie: A. Gennay; Włochy, I poł. XX w.