Nr katalogowy: 149

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 149

Anioł, 1913

olej, tektura; 43 x 58 cm;
sygn. i dat. l. g.: Jacek Malczewski/ 1913 grudzień