Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

306
Kosmos długopis, papier;
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

307
Rysunek wielowarstwowy A, 2005 ołówek, papier;
21 x 31,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

308
W pokoju, 1982 długopis, papier;
21 x 29 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

309
Sprzedawczyni owoców z cyklu: Wojna, 1935
tusz lawowany, papier; 14,5 x 16,8 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

310
Ta trzecia, l. 60-te XX w. ołówek, papier; 20,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 12.XI.61 (?)/ S Ż/ Ania Z
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

311
Bez tytułu - l, 1955-1956 tusz lawowany, ołówek, papier milimetrowy;
58 x 36 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

401
I powołał go Ojciec, 2003 akwarela, papier;
57 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

402
I poszedł czynić dobro, 2003 akwarela, papier; 57 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: Franciszek Maśluszczak 2003;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

403
Kompozycja olej, tektura;
20,5 x 26,5 cm;
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

404
Sad pod Krakowem, l. 80. XX w. olej, płótno;
63 x 70,5 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

405
Kosz z owocami na krześle, 1968 olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. g.: RY / ZA / 68 (wydrapane);
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

406
Ogród olej, płótno; 95 x 80 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Józef CZAPSKI (1896-1993)

407
Ulica paryska, 1952 olej płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. Czapski 52
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

408
Martwa natura z kwiatami, l. 80. XX w. olej, płótno;
85,5 x 75,5 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

409
Rudowłosa, 1955 olej, płótno; 100 x 70 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

410
Martwa natura olej, płótno; 74,5 x 120 cm;
sygn. l. d.: T.
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

411
L’Apres Midi D’un Faune (Popołudnie fauna), 1946 olej, płótno;
139 x 219 cm
Cena wywoławcza. 57 000 zł

Witold FRYDRYCH (1916-1970)

412
Kompozycja fioletowa, 1968 olej, płótno;
114 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

413
Italla 4A, 1988 technika mieszana, deska;
90 x 67 cm,
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

414
Pejzaż, 1979 olej, płótno, 160 x 70 cm;
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 79;
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)

415
Wyścigi, 1969 olej, płótno;
66 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Janusz PETRYKOWSKI (1940-2004)

416
Polowanie z sokołami olej, płótno;
73 x 92 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

417
Noc listopadowa, l. 50-te XX w. olej, płótno, 81 x 101 cm;
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1957 (?)
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Tomek SĘTOWSKI (ur.1961)

418
Dream, 2008 olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

419
Wokół obrazu V, 1983-89 akryl, płótno naklejone na deskę;
60,5 x 98, 5 cm (kształt nieregularny);
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Jarosław CHRABĄSZCZ (ur.1960)

420
Bez tytułu, 1997 olej, płótno;
120,5 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973)

421
George V, 2013 technika mieszana, płótno;
100 x 100 cm.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marek PIOTR (1950-1985)

422
Bez tytułu olej, płótno;
100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jan BETLEY (1908-1980)

423
Montowanie Kolumny Zygmunta, 1949 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. l.d.: J. Betley 49
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Robert SZCZEBIOT (ur. 1987)

424
Ginger, 2013 olej, płótno;
130 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

425
Taniec, 2009 olej, akryl,
płótno; 110 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

426
Warcaby - karnawał, 2014 olej, płótno;
100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

427
Zagajnik z cyklu: Aleatoryzm, 2013 akryl, płótno;
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Andrzej SIEK (ur. 1973)

501
Autoportret - Krzyk, 2013 drewno, polichromia,
wys. 74 cm
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Andrzej SIEK (ur. 1973)

502
Podróż II, 2012 drewno, polichromia,
dł. 173 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Waldemar MAZUREK (ur. 1961)

503
Akt, 2013 brąz, podstawa kamienna;
wys. całkowita: 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

601
Herbatnica szkło różowe, płatki srebra, plater;
wys. 22 cm (bez pałąka)
Europa Środkowa?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

602
Wazon szkło żyłkowane, złocenia; 23, 5 cm;
Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

603
Zestaw szklany art deco szkło morelowe, relief trawiony;
Europa Zachodnia?, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

604
Wazonik szkło miodowe, złocenia, wys. 10,5 cm;
sygn.: MK Moser / Karlsbad
Czechy, Karlovy Vary, Moser, ok.1930
Cena wywoławcza. 500 zł

605
Wazonik Lalique sygn. na dole: Lalique France
Francja, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

606
Karafka z korkiem szkło dwubarwne (przezroczyste i miodowe);
obejma wylewu: srebro pr.3; wys. 26 cm.
Warszawa, Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

607
Wazonik szkło opalizujące, zielone; średn.: 14 cm, wys. 6,5 cm;
Europa Zachodnia?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

608
Karafka art deco szkło jasnoniebieskie, plater; wys. 39,5 cm;
Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik
(WMF), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

609
Wazon art deco szkło przezroczyste, fasetowane, z dekoracją
geometryczną, szlifowaną, trawioną, lazurowaną czernią;
Czechy, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

610
Karafka i 6 kieliszków art deco szkło przezroczyste, fasetowane, z dekoracją
Czechy?, ok. 1935.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

611
Zestaw do likieru szkło bezbarwne szlifowane, matowane,
malowane czarną i czerwoną farbą;
Europa Zachodnia?, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

612
Filiżanka ze spodkiem, z dekoracją kwiatową Austria, Wiedeń - manufaktura cesarska,
koniec XVIII w. - 1798.
Cena wywoławcza. 1 200 zł