Nr katalogowy: 154

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 154

Portret kobiety w kapeluszu z piórami, 1921

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: J. Malczewski / 1921