Nr katalogowy: 138

Maria STUDNICKA-GIŻBERT (1868-1955)

Nr katalogowy: 138

Kwiaty w wazonie

olej, tektura; 46,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Giżbert