Nr katalogowy: 146

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

Nr katalogowy: 146

Portret dziewczyny

olej, tektura; 47 x 41,5 cm;
sygn. l. g.: Władysław Ślewiński (nieczytelnie);