Nr katalogowy: 165

Kazimierz ALCHIMOWICZ (1840-1916)

Nr katalogowy: 165

Portret dziewczynki, 1885

olej, płótno; 188,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: K. Alchimowicz 1885