Nr katalogowy: 159

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 159

Skrzypek i dziewczyna

olej, płótno; 70,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: W Wodzinowski