Nr katalogowy: 143

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 143

Stary Hucuł - Znachor z Mikuliczyna, 1937

olej, płótno; 151,5 x 131 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wład Jarocki 1937 / Mikuliczyn