Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Nr katalogowy228
Łódź rybacka, 1915
olej, płótno, 32 x 40 cm;
sygn. p. d.: W. de Terlikowski / 1915
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Kazimierz BOROWSKI (1877-1966)
Nr katalogowy230
Pejzaż z okolic Bielan krakowskich, 1935
olej, sklejka, 50 x 42,5 cm
sygn. p. d.: K. Borowsky 1935
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy232
Wierzba płacząca
tempera, płótno naklejone na tekturę,
44 x 55,5 cm; sygn. p. d. pionowo, wzdłuż krawędzi:
Z. STRYIEŃSKA
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy234
Żniwiarze
tempera, płótno dublowane, 72,5 x 91 cm;
sygn. p. d.: Z. STRYIEŃSKA
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Nr katalogowy236
Staw, przed 1913
olej, płótno, 62 x 83 cm;
sygn. p. d.: R. Kramsztyk
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Roman SIELSKI (1903-1990)
Nr katalogowy238
Na tarasie
olej, płótno, 48,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: P.C. (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy240
Cyrk w ogrodzie, 1908
olej, tektura, 60 x 56 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński / w Paryżu / 1908
Cena wywoławcza.
42 000 zł
KAROLAK (XX w.)
Nr katalogowy242
Czerwone róże
olej, sklejka, 56 x 68 cm
sygn. p. d.: Karolak
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Zygmunt MENKES (1892 - 1986)
Nr katalogowy244
Dziewczyna ze słonecznikami
olej, płótno, 42 x 24 cm;
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Karol RUTKOWSKI (1885-1960)
Nr katalogowy246
Ogród z altaną
olej, tektura, 48 x 68 cm;
sygn. p. d.: KAROL RUTKOWSKI
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Nr katalogowy248
Dom
olej, płótno, 33,5 x 46 cm;
sygn. l. d.: Tadé Makowski,
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)
Nr katalogowy250
Modelka
olej, tektura, 102,5 x 70,3 cm
sygn. l. d.: Tadeusz/ Waśkowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy HULEWICZ (1886-1941)
Nr katalogowy252
Scena uliczna z września 1939 roku
olej, płótno, 65 x 99,5 cm;
sygn. l.d.: JHulewicz. 1939.
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Heinrich HEINLEIN (1803-1885)
Nr katalogowy254
Nad potokiem
olej, płótno, 108 x 80 cm;
sygn. p. d.: Heinr. Heinlein
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nr katalogowy256
Widok ogrodu, 1964
olej, płótno, 26 x 35 cm;
sygn. p. d.: Potrzebowski / 64
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jan Kazimierz DZIELIŃSKI (1894-1955)
Nr katalogowy258
Nabrzeża Sekwany, 1935
olej, tektura, 37 x 45 cm;
sygn. na dole: K. Dzieliński Paryż 1935.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Walstimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy260
Głowa dziecka
olej, sklejka, 19,7 x 18,4 cm;
sygn. l. g.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
18 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy262
Wiejski grajek, 1917
olej, płótno, 22,5 x 22,5 cm;
sygn. Wlastimil Hofmann/ 1917
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Feliks HANUSZ (1811-1876)
Nr katalogowy264
Portret dziewczynki, 1854
olej, płótno dublowane, 37 x 33 cm;
Na odwrocie napis: Felix Hanusz malował/ R. 1854.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Stefan MODZELEWSKI (1889-1947)
Nr katalogowy266
Dziewczyna przy oknie
olej, tektura, 68 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: StModzelewski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieznany (XIX w.)
Nr katalogowy268
Św. Feliks z Kantalicjo
olej, płótno dublowane,
130 x 90,5 cm
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916) - ?
Nr katalogowy270
Portret hrabianki z mopsem
olej, płótno dublowane,
80 x 160 cm (w świetle oprawy)
l. g. napis: ADA
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Jan Czesław MONIUSZKO (1853 - 1908)
Nr katalogowy272
Scena sielankowa
olej, płótno, 46 x 35 cm;
sygn. u dołu: J. C. MONIUSZKO
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Malarz nieznany (XIX w.)
Nr katalogowy274
Madonna z Dzieciątkiem
- fragment „Pokłonu pasterzy” (1523-30,
Drezno, Gemaeldegalerie)
olej, karton naklejony na płótno, 48 x 38 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł